Anasayfa / Drupal / Drupal Premium Portfolyo Tema

Drupal Premium Portfolyo Tema

Drupal Premium Portfolyo Tema

Şık ve modern görüntüsü , portfolyo ve blog kullanıcıları için farklı özellikleri ile ziyaretçilerinize harika görüntü sağlayacaksınız.Çok farklı amaçlarda kullanabileceğiniz bu portfolyo temasının öne çıkan özellikleri şunlardır ;

1 ) 5 Farklı Anasayfa Görünümü

Varsayılan olarak ( demoda ki gibi ) çok amaçlı ( veya kurumsal sayfalarda ) kullanabileceğiniz anasayfa görünümünün yanında , Hotel / Restorant , Moda , Mimarlık alanlarında da kullanabileceğiniz görünümler mevcuttur.

2) SEO Uyumlu

Bu tema için en önemli unsurlardan biri de SEO uyumlu olmasıdır.Bu temanın tüm ayarları ve yayınlanan içerikler SEO uyumlu olarak yapıldı. Her sayfa da tıpkı HTML sayfalar gibi <title> eklendi.

3) Tam Sayfa Arka Plan Resmi

Arka plan resmi tema içerisinde size sunuluyor. Bu özellik ile düz sade bir arka plan yerine dinamik ve dilediğiniz kadar resim yükleyerek ziyaretçilerinize hoş görüntü sağlayabilirsiniz.

4) Tema Renk Seçenekleri

drupal portfolyo teması renk seçenekleri
drupal premium portfolyo tema renk seçenekleri

10 farklı renk seçeneği ile temanızın ana iskeletinin görünür yerlerinde ki renkleri dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

5) Çoklu Dil Uygulaması

multilingual

Temanın içerisinde olan oklu dil uygulaması ile sitenizi Fransızce ve Almanca dillerinde de yayın yaptırabilirsiniz. Bunun için bu dil seçeneklerini drupal.org’dan indirebilirsiniz.

Tema bütün cihazlarda denenmiş olup ; Masaüstü bilgisayarlarda , tablet ve diğer mobil cihazlarda en iyi görüntüyü vermektedir.

Ayrıca temanın kurulumu çok basittir , ister direkt kendi ayarlarınız ile başlayabilir isterseniz de demo daki görüntüyü yükleyip başlayabilirsiniz.

DEMO

DOWNLOAD

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası

Makale Başlıkları1 TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası1.1 TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası Kampanya İçeriği1.2 TemplateMonster ile Yılbaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir