Anasayfa / İnternet / Web Tasarım ve Marka İletişimi
Web Tasarım ve Marka İletişimi
Web Tasarım ve Marka İletişimi

Web Tasarım ve Marka İletişimi

Web Tasarım ve Marka İletişimi Ajansı – LunaFIM Development & Innovation

Web tasarım ve marka iletişimi profesyonel anlamda marka/ürün veya firmanızı tanıtma hususunda en önemli iki temel unsurdur. Web tasarım markanın diline ve kimliğine göre tasarlanmalı ve markayı ön plana çıkarmak adına en sade yol ile kullanıcıya sunulmalıdır.

Marka iletişimi hedef kitlenizin markanızı ilk gördüğü anda oluşur. Hedef kitlenizin markanızla tanışabileceği başlıca platformlar arasında web sitesi gelmektedir. Bu yüzden marka iletişimi ve web tasarım arasında doğrudan bir ilişki vardır. Özellikle teknoloji çağı dediğimiz 21. yüzyılda marka araştırma internet üzerinden yapılmaktadır. Gerek arama motorları aracılığı ile olsun gerekse direkt olarak web sitenize girmek isteyen müşterilerinizin ilk notunu mutlaka web sayfasının “hızı” ile belirleyecektir. Kullanıcıların ortalama  3 saniyelik bir bekleme eşiği vardır ve markanızı tanıtacak en önemli araçlardan biri olan web siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa müşterileriniz markanızla tanışmadan negatif izlenimde bulunacak mükemmel ürününüzü belkide tanıma fırsatını elde edemeyeceklerdir. Bu aşamada marka iletişimi ve web tasarımı destekleyen bir başka faktörü yani Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) nun da etkisi azınsanmayacak derecede güçlüdür.

LunaFIM Development & Innovation olarak markanızı önemsiyor; marka oluşturma ve geliştirme adına tüm gereksinimlerinizi güncel programlama dili ve modern tasarım yaklaşımlarını kullanarak size özel olacak şekilde yapıyoruz.

Web Tasarım ve Marka İletişimi
Web Tasarım ve Marka İletişimi

LunaFIM  Web Tasarım ve Marka İletişim Hizmetlerimiz

Dijital Tasarım, Marka İletişimi olarak ana başlıklar halinde kategorize ettiğimiz hizmetlerimizin tümünü şu şekilde sıralayabiliriz.

Dijital Tasarım

Markanızın yapısı ne kadar karışık olursa olsun dijital stratejilerimiz ve ona uygun tasarımlarımız ile kullanıcılarınıza pozitif etki oluşturacak sade ve kullanışlı ürünler oluşturmaktayız. Bu bağlamda gerekli olacak tüm faktörleri sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

 • Dijital Strateji
 • Web Tasarım
 • Web Yazılım
 • İçerik Yönetim Sistemi
 • Açık Kaynak Kodlu Yazılımlar
 • e-Ticaret
 • İçerik Geliştirme
 • Mobil Tasarım
 • Kampanya Tasarım ve Yönetimi
 • Optimizasyon ve Analiz
 • Arama Motorları Pazarlaması ve Optimizasyonu
 • E-Medya ve Dergi

Dijital tasarım hakkında daha detaylı bilgi almak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Marka İletişimi

Marka canlıdır ve tıpkı bir “kişi” gibi algılanıp ona göre oluşturulmalı ve geliştirilmelidir. Nasıl bir kişi ile tanıştığımızda ilk giyim ve kuşamına daha sonra konuşma tarzı ve kabiliyetine çevresi ile etkileşimine bakarak kişi hakkında tam bir izlenimde bulunuyorsak aynı şekilde marka ile tanıştığımızda görsel kimliğine (logo, renk algısı, reklam/kampanya da kullanılan görsel ögeler gibi) daha sonra markanın diline ve markanın kullanıcıları ile olan etkileşimi ile markaya puanımızı veririz.

Marka İletişimi
Marka İletişimi
 • Marka Stratejisi
 • Marka Görsel Çalışması
 • Ürün Tasarımı
 • Ürün Paket Tasarımı
 • Ürün/Marka Tanıtımı
 • Reklam ( Banner, billboard vb) Çalışması

alanlarda hizmet vermekteyiz.  Maka iletişim hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Web Tasarım ve Marka İletişimi Ajansı - LunaFIM Development & Innovation Web tasarım ve marka iletişimi profesyonel anlamda marka/ürün veya firmanızı tanıtma hususunda en önemli iki temel unsurdur. Web tasarım markanın diline ve kimliğine göre tasarlanmalı ve markayı ön plana çıkarmak adına en sade yol ile kullanıcıya sunulmalıdır. Marka iletişimi hedef kitlenizin markanızı ilk gördüğü anda oluşur. Hedef kitlenizin markanızla tanışabileceği başlıca platformlar arasında web sitesi gelmektedir. Bu yüzden marka iletişimi ve web tasarım arasında doğrudan bir ilişki vardır. Özellikle teknoloji çağı dediğimiz 21. yüzyılda marka araştırma internet üzerinden yapılmaktadır. Gerek arama motorları aracılığı ile olsun gerekse direkt olarak web sitenize…
User Rating: 5 ( 6 votes)

Bu Yazımı Okudunuz mu?

E-Ticarette E-Mail Marketing için Örnek Çalışmalar

Makale Başlıkları1 E-Ticarette E-Mail Marketing için Örnek Çalışmalar1.1 Online E-Ticaret Sahipleri için Faydalı İpuçları1.2 İlham …

Bir Yorum

 1. Dijital pazarlama çağında marka stratejisi, bu stratejiye uygun bir marka iletişimi yaklaşımı, ve bu yaklaşıma göre planlanmış ve onu destekleyen bir web sitesi tasarımı önem kazanmakta. Geleneksel abime bir site yapayım yaklaşımı geçerliliğini yitirmiş olum markalaşma çalışmaları ile bütünleşik, marka imajına sadık ve iletişimi bir adım öteye taşıyan web tasarım çalışmaları öne çıkmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir