Anasayfa / network marketing / Mega Holdings Eleştirileri

Mega Holdings Eleştirileri

Mega Holdings Eleştirileri Mega Holdings adlı şirket için yapılan eleştiriler üzerine bu makaleyi kaleme alıyorum.  Bazılarınız "Ya sen nerden biliyorsun ki , içine gir ondan sonra gonuş" diyebilir , şimdiden söyleyeyim içinde bulundumda konuşuyorum,zaten içinde bulunanlarda ne sattığını bilmiyor ya neyse,başlıyorum.   Mega Holdings Eleştirileri neler ? 1-Mega Holdings Sınırsız Paket Satıyor ama Sınırsız Değil ? Evet mega holdings sınırsız paket satmıyor ! Distribütörler sürekli sunumlarında sınırsız özelliklerinin olduğunu söylüyor ama kendileride sınırsız olduğunu bilmedikleri için gayet rahat bir şekilde bunu söylüyorlar. Acaba gerçekten sınırsız mı bu ya ? diyenler oluyor arada ama onlarada " Kardeşim o kısımda bir rakam…

Mega Holdings Eleştirileri

Mega Holdings adlı şirket için yapılan eleştiriler üzerine bu makaleyi kaleme alıyorum.  Bazılarınız “Ya sen nerden biliyorsun ki , içine gir ondan sonra gonuş” diyebilir , şimdiden söyleyeyim içinde bulundumda konuşuyorum,zaten içinde bulunanlarda ne sattığını bilmiyor ya neyse,başlıyorum.

 

Mega Holdings Eleştirileri neler ?

1-Mega Holdings Sınırsız Paket Satıyor ama Sınırsız Değil ?

Evet mega holdings sınırsız paket satmıyor !

Distribütörler sürekli sunumlarında sınırsız özelliklerinin olduğunu söylüyor ama kendileride sınırsız olduğunu bilmedikleri için gayet rahat bir şekilde bunu söylüyorlar. Acaba gerçekten sınırsız mı bu ya ? diyenler oluyor arada ama onlarada ” Kardeşim o kısımda bir rakam belirtmek gerektiği için 10 GB yazıyor o dolunca alanın artıyor ” deniliyor DOĞRU! Ama ben sadece alandan bahsetmiyorum ki.

Sınırsız subdomain , sınırsız e-mail , sınırsız bla bla bla. deniliyor ama kalkıpta biri ya ben alt alan adı almak istiyorum diye sorunca ne cevabı geliyor ? ” Ya işte kem küm felan fıstık mega holdings şöyle yenilikçi böyle yenilikçi” safsataları…

 

2- Paket Özelliği Çok Pahalı ?

Yukarıda belirttiğim özellikteki özellikler için istenilen fiyat 3 yıllık için 750 Dolar + KDV , yıllık 250 $ + KDV.

Yani;

  • Sınırsız alanı olan ( denemediğim için bilemeyeceğim doğru kabul ediyorum. )
  • Sınırsız subdomain || Eğer biliyorsanız sadece bir tane açabilirsiniz ve şanslıysanız açabilirsiniz çünkü  yeni ,çok mükemmel , harikulade EASY CMS ile bunlar da yok.
  • Sınırsız alanı olan sınırsız e-mail hesabı açabilme || E-mail hesapları sınrısız değil 10 GB alanı var.
  • Bu kadar.

Ne o ? Başka bir özellik mi bekliyordunuz ? 750 + $ KDV verdim beklerim tabii diyorsanız ; Beklemeyin çünkü mükemmel Easy CMS ile hepsi tamam(mış) , senin verdiğin para dahilinde istediğin herşey olabiliyor(muş). He birde webmaster oluyormuşsun onu da daha sonra ayrıntılı bir şekilde anlatacağım ama yine de biraz değinmek lazım.

3-Mega Holdings ile Webmaster Olun ?

Evet , yanlış duymadınız. Mega Holdings ile hayatınız değişiyor 750 $ + KDV verip hem para kazanıyorsunuz hem de site sahibi oluyorsunuz yetmedi bir de webmaster olabiliyorsunuz. Nasıl mı ? Çok basit.

En  iyi ihtimal ile şu olur : 750 dolar + Kdv verdikten sonra siteni al ,siteni mükemmel özellikleriyle Easy CMS ile tasarla. Sonra siktiret websitesini o para kazandırmıyor satış yaparak para kazanılıyor diyerekten  ilham yoluyla webmaster oluyorsun. Altta resim ile göstermiş olduğum gibi.;

mega holdings eleştirileri
mega holdings eleştirileri

4-Mega Holdings ile Nasıl Site Açabilirim ?

Yukarıda anlattıklarımdan ders çıkarmayıp ısrarla bu soruyu sorabiliyorsan madem ben de cevap vereyim , öyle göze hitap etmeyi geçtim bakıldığında kapatılası gelen siteler kurabilirsin. Kişisel site diye birşey oluşturduğunu zannedersin ama anca buna benzer :

Kişisel Website Örneği 

Keşke örnekteki gibi olsa en azından içinde “birşey” var..

5-Wordpress Kurmak İstiyorum , Ticaret Sitesi Açmalıyım ?

Uzun uzadıya anlatmak isterdim ama usta çok iyi özetlemiş zaten ;
al-bak

Soru ve görüşleriniz için..

İletişim :  ahmet@ahmetkolcu.org

Umarım Faydalı Olmuştur.

Sevgilerimle,

 

 

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

Düzenli Gelir Ne Değildir ?

Düzenli Gelir Hakkında Düzenli gelir  nedir ne değildir bunları anlatmadan önce siz okuyucularımdan elinize bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir