Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Sosyal Medya Analizi Programı
sosyal medya analiz programı

Sosyal Medya Analizi Programı

Sosyal Medya Analizi Programı : Semanticum

Sosyal medya analiz programı olan semanticum; herhangi bir ürününüze, firmanıza, kurumunuza,markanıza veya size ait arama sonuçlarını anlık olarak kaydeden, semantik anlamlandırma altyapısını kullanarak verileri anlamlı (olumlu, olumsuz, nötr) sonuçlar halinde raporlayan bir elektronik takip  ve sosyal medya analiz aracı dır.

Semanticum, ölçüme dayalı bir altyapıya sahiptir. Bu sayede standart “anahtar kelime ” tabanlı yapıların dışında sadece konuşulma analizini sağlamakla kalmaz; tematik takipler de yapabilir. Mesela ; standart takip araçlarında olduğu gibi “köpek” kelimesini analiz etmenin yanında, metrik alt yapısından dolayı “köpekleri sevmek” ya da “köpeklerden nefret etmek” içerikli verilerin de online olarak takibini yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak sosyal kamuoyu araştırmaları da yapabilirsiniz.

Neden Sosyal Analiz , Neden Semanticum ?

Kurumunuzun,ürününüzün,markanızın geleceğini tahminlere bırakmayın.Değerli ve tutarlı bir müşteri beklentileri analizi için; müşteriden gelen gerçek zamanlı geri bildirimlere kulak verin. Bu veriyi , daha iyi ürünler ve üstün hizmetler sağlamak için şirketinizdeki doğru insanlarla otomatik olarak paylaşın.

Her gün milyonlarca “online konuşma” gerçekleşiyor. Ve bunlar; markanızın, rakiplerinizin ve genel anlamda sektörünüzün etrafında gerçekleşiyor. Bu konuşmalara kulak vermek için şimdiden daha iyi bir zaman yok. Sosyal ağdaki tartışmalar söz konusu olduğunda, bir daha asla karanlıkta kalmayacaksınız.
Semanticum analiz platformu bu doğrultuda size ışık tutacak.Şirketinizin doğru ölçümler yapmasına, yeniliklere entegre olarak değişip dönüşmesine yardımcı olmak için Semanticum aracını kullanmalısınız. Sosyla medyada sizin hakkınızda ne konusulduğunu doğru bir şekilde analiz etmek için hemen bize başvurun.

 

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN

LINE’da kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor! Whatsapp’ın Facebook’a …

2 Yorumlar

  1. Teşekkürler yararlı paylaşım !.

  2. Teşekkürler kardeşim işe yarar şeylerde yine devam ediyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir