27 Şubat, 2020, Perşembe
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Ukash Ödeme Sistemi

Ukash Ödeme Sistemi

Ülkemizde birçok kişi gelirinin harcamadığı, biriktirebildiği kısımlarını yani yaptığı tasarruflarını çeşitli yatırım yöntemleri ile değerlendirerek belirli bir oranda kar elde etmeyi amaçlıyor. Bu yapılan yatırımlar genellikle uzun vadede geri dönüş sağlamaktadır. Ülkemizde yatırım yapan kişilerin büyük bir kısmı altın, hisse senedi, bono ve döviz satın alarak yatırımlarını gerçekleştiriyor. Genellikle ekonomi piyasaları konusunda çok deneyimli olmayan kişiler yatırımlarını altın ya da döviz ile gerçekleştirmeyi tercih ediyorlar. Ancak altın uzun vadede kar getiren bir yatırım olduğu için, birçok kişi kısa vadede kar getiren döviz piyasasında tasarruflarını değerlendirmeyi tercih ediyorlar.

Döviz piyasasına yatırım yapmayı amaçlıyorsanız, bu piyasayı etkileyen devletin izlediği ekonomik politika, Merkez Bankası’nın piyasaya müdahalesi, büyüme oranı, enflasyon, dış borçların miktarı gibi faktörler bulunduğu için döviz piyasasında dalgalanmalar sıklıkla gerçekleşir. Bu nedenle döviz piyasasını yakından takip ederek, yatırımlarınızı piyasada meydana gelen iniş ve çıkışlara göre değerlendirebilirsiniz.

Oldukça güvenli bir online ödeme sistemi olan Ukash sistemini kullanıyorsanız, bu sistemden döviz satın almak için de yararlanabilirsiniz. Bu ön yüklemeli online ödeme sistemi dünya çapında kullanılan bir sistem olduğu için kartınıza yüklediğiniz bakiyeler Euro ya da Dolar cinsi üzerinden yüklenir Eğer yatırım amaçlı bu sistemi kullanacaksanız, döviz piyasasında Dolar ya da Euro kurlarında bir düşüş meydana geldiğinde kartınıza dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilir, kurlarda yükseliş olduğunda ise bakiyenizi Ukash bozdurma işlemi gerçekleştirerek bozdurabilirsiniz. İstediğiniz tutar günlük kur üzerinden hesaplanarak, banka hesabınıza havale edilecektir.

Kurumsal firma Ukash satışları yapılan firmamızdan her türlü kart satın alma, bakiye yükleme ve bakiye bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her türlü işlemi gerçekleştirmeniz için size yardımcı olacaklardır.

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN

LINE’da kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor! Whatsapp’ın Facebook’a …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir