Anasayfa / Drupal / TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası

Merhaba arkadaşlar,

Kocaman bir 2013 yılının sonuna geldik, çok yakında yeni yılı karşılayacağız bende bu yıl 2014 yılını siz okuyucularım ile beraber karşılamak ve adettendir diyerek bir yeni yıl çekilişi yapmaya karar verdim.

Büyük ölçüde TemplateMonster firmasını bildiğinizi farz ediyorum, onun için TemplateMonster hakkında uzun uzun konuşmaya gerek duymuyorum, bu pazardaki sürekliliği ve yaptığı temalar ile dünya sektörünün göbeğine oturmuş bir  firma ayrıca çok geniş bir koleksiyona sahip.

Bildiğiniz gibi web sitemde WordPress, Joomla Drupal CMS sistemler ile ilgili sürekli makale ve şablonlar paylaşmaktayım sıklıkla ziyaret edenler mutlaka bunun farkındadır. Fakat bu seferki makale biraz farklı olacak. Neden mi?  Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi sizlere birlikte 2014 yılını karşılarken bunun yanında Premium temalar hediye edeceğim. Nasıl olacak merak ediyorsunuz değimli?

Bu çekiliş 3 Adet tema ile sınırlı şans sizin olsun ve kazanan siz olun!

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası Kampanya İçeriği

TemplateMonster mağazasında 20,000 üzerinde bir tema arşivi var kazandığınız taktirde dilediğiniz temayı ücretsiz olarak alabileceksiniz hiç bir şekilde bir kısıtlama olmayacak ve Premium tema sahibi olmanın bütün avantajlarını yaşayacaksınız, ömür boyu tema desteği, lisans kodu vb. Sabırsızlandığınızı biliyorum ve hemen nasıl kazanabileceğiniz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım ?

Bu soru aslında o kadar basit ki, bu makalenin altına yorum yazarak yeni yıl çekilişine katılabilir ve Premium Tema kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ancak şu soruyu yanıtlamanız gerekiyor.

 • Hangi TemplateMonster Premium temasını ve neden kazanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Bir tema kazanmak istiyorsanız bir sebebiniz olmak zorunda. Cevap olarak bu kadar kolay cevaplayabilirsiniz;

Örnek : 

Lastik ve araba jantı satışı yapan bir firma için yeni bir iş aldım bu nedenden dolayı #47530 numaralı Responsive WooCommerce WordPress temanın isteklerimi karşılayacağını düşünüyorum.

Yorum yaptıktan sonra bu makalenin linkini twitter hesabınızda paylaşarak çekilişe katılma hakkı kazanacaksınız.

Kazanan kişilere ufak bir admin tavsiyesi vermek istiyorum Responsive özellikli şablonları seçerseniz ilerisi için güzel bir yatırım yapmış olursunuz çünkü bu şablonlar her türlü ekran çözünürlüğünde çalışıyor mobil teknolojisi için gerçekten mükemmel!

Unutmayın ! Çekilişe sadece bir yorum atarak katılabilirsiniz.

TemplateMonster ile Yılbaşı Kampanyası Çekiliş ve Sonuçlar

Yeni yıl çekilişimize her kullanıcımız sadece 1 kez katılma hakkına sahiptir. Promosyon kodlarınız mail adresinize gönderileceği için lütfen doğru mail adresi verdiğinizden emin olun.

Çekilişe katılım 01 Ocak 2014 tarihleri arasında  saat 23:39 ‘a kadar devam edecektir.

Tema seçimlerinizi yapmak için www.templatemonster.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz!

Şimdiden katılım gösteren tüm okuyucularımıza teşekkür eder ve 2014 yılında bol şanslar dilerim! 

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 4.0 Yenilikleri !

Makale Başlıkları1 WordPress 4.0 Yenilikleri  !1.1 WordPress 4.0 Dil Özelliği1.2 WordPress 4.0 Ortam Kütüphanesi Görünüm …

8 Yorumlar

 1. sayfanızı ve makalelerinizi beğenerek takip ediyorum templatemonster gerçekten çok güzel tema bulma sitesi diyebilirim ve çok güzel bir temayı seçtim umarım ben seçilirim #30702 kodlu temayı kendi adıma çok isterim

 2. Müzik alanında projelerimin tanıtımını gerçekleştirebilmek için #32372 numaralı After Effects Giriş Şablonunu (http://www.templatemonster.com/tr/after-effects-girisler-32372.html) kazanmak istiyorum.

 3. Makele ve Sayfanızı Beğenerek inceliyorum Umarım Bu yolda sizin gibi üstatlarımız sizi örnek alır

 4. Blogumun tasarımını değiştirmek istiyorum #45548 numaralı tema daha içerik fazla içeriği ön plana çıkaracağı için kazanmak istiyorum.

  http://www.templatemonster.com/tr/wordpress-temalar-45548.html

 5. çok teşekürler sayfanızı ilgiyle takip etmekteyim.

  • Templatemonster/tr adresinden istediğiniz temayı beğenip numrasını yazın lütfen , 1 ocak çekilişinden sonra kazandığınız takdirde beğendiğiniz tema mail adresinize gönderilecektir.

 6. Merhaba.

  Bilgilendirme ve kampanya için teşekkürler.

  Bir rehber-firma ekleme temasına ihtiyacım var. temalar içinde göremediğimden hangi temayı istediğimi belirtemiyorum. Çekilişe eklerseniz müteşekkirim. 🙂

  • Templatemonster/tr adresinden istediğiniz temayı beğenip numrasını yazın lütfen , 1 ocak çekilişinden sonra kazandığınız takdirde beğendiğiniz tema mail adresinize gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir