Anasayfa / Wordpress / WordPress Alpha Kurumsal Tema
wordpress-alpha-kurumsal-temasi

WordPress Alpha Kurumsal Tema

Alpha Kurumsal Tema Alpha kurumsal tema sı çeitli amaçlar için kullanılabilir mükemmel responsive temadır.Kolay kullanımı , tonlarca renk seçeneği , hazır kurulum seçenekleri ve daha bir çok öne çıkan özelliği ile size veya sizin şirketinize mükemmel bir tasarım sunar. Mükemmel derecede hassas ve zekice tasarlanmış kod yapısı , renk düzeni ve renk seçenekleri ile hangi alanda kullanacaksanız kullanın siteniz harike bir görünüme sahip olacaktır. Tema sahibi , kendisine gelen talepler ve artık gözardı edilmiş birçok özelliği dikkate alarak bu temayı bizlere sunmuştur. Aşağıda temanın bazı öne çıkan özelliklerinden bahsedeceğim. 17 Farklı Renk Kılıfı :  içerdiği 18 renk şeması ile ,…

Alpha Kurumsal Tema

Alpha kurumsal tema sı çeitli amaçlar için kullanılabilir mükemmel responsive temadır.Kolay kullanımı , tonlarca renk seçeneği , hazır kurulum seçenekleri ve daha bir çok öne çıkan özelliği ile size veya sizin şirketinize mükemmel bir tasarım sunar. Mükemmel derecede hassas ve zekice tasarlanmış kod yapısı , renk düzeni ve renk seçenekleri ile hangi alanda kullanacaksanız kullanın siteniz harike bir görünüme sahip olacaktır.

Tema sahibi , kendisine gelen talepler ve artık gözardı edilmiş birçok özelliği dikkate alarak bu temayı bizlere sunmuştur.

Aşağıda temanın bazı öne çıkan özelliklerinden bahsedeceğim.

17 Farklı Renk Kılıfı :

 içerdiği 18 renk şeması ile , websitedeki navigasyon menüleri , manşet renkleri , link ve yazı renkleri gibi bir çok şeyin şemasını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.Bunları yapmak ta çok basit , sadece panel ayarlarına girip kendinize uygun olanı seçmek.

Sürükle & Bırak Anasayfa: Bu özellik sayesinde birçok kullanışlı ayarı ve modülü kolaylıkla anasayfada istediğiniz şekilde ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Özel Yazı Biçimleri:

Alpha tema sağladığı özel yazı şablonları sayesinde siz kullanıcılara , slider , servisler, portfolyo,sıkça sorulan sorular ,çalışanlar gibi daha birçok farklı özellikte sayfayı kolaylıkla oluşturmanızı sağlar.

Herbir sayafada ayrı ayrı düzenleyebileceğiniz kendine özel alanlar mevcuttur ve bunları yerleştirmek düzenlemek çok basittir.

Özel Arkaplan:

Temanın özel arka plan seçeneği ile sadece anasayfaya değil her bir yazı veya sayfaya dahî özel arkaplan koyabilirsiniz.

Responsive Görünüm:

Alpha tema full responsive görünüme sahiptir. Yani , sadece bilgisayardaki tarayıcılarda mükemmel görünütüsünün yanında mobil cihazlardada aynı görüntüyü tam manasıyla yansıtmaktadır.

 

DEMODOWNLOAD

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress Mobil Temalar

WordPress Mobil Temalar WordPress mobil temalar için sizlere önplana çıkan ve gayet kullanışlı olan iki …

Bir Yorum

  1. hocam download linki iletişim sayfanıza yönleniyor? temayı nasıl indirebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir