Anasayfa / Wordpress / WordPress Form Oluşturucu
wordpress form oluşturucu

WordPress Form Oluşturucu

WordPress Form Oluşturucu

WordPress form oluşturucu ” Form generator for WordPress” eklentisi ile Jotform sitesinden bir anahtar alarak direkt olarak wordpress altyapılı sitenizden form oluşturmanıza olanak sağlar. Eklentinin amacı ,Jotform ile wordpress arasında köprü görevi görmek ve eskiden olduğu gibi bir jotform sitesine gidip düzenlemeler yaptıktan sonra wordpress sitenize kod uyarlama ve iki site arasında mekik dokuma işlemlerinden sizi kurtarmak.

WordPress Form Oluşturucu ,Wordpress Panelinizden Jotform üyeliğinize giriş yaparak ; Jotformda olan tüm mükemmel özellikleri ve düzenlemeleri ve editör panelini wordpress sitenizden ulaşmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar.

wordpress jotform
wordpress form oluşturucu yetkilendirme sayfası

Sadece tek bir tık ile yapabileceklerinizi sıralarsak :

  • Form oluşturma ,düzenleme ve kopyalama
  • Sayfalara , yazılara veya bileşen olarak form entegre edebilme
  • Forma önizleme yapabilme ve silebilme
  • Formunuzu excel olarak kaydedebilme

Biz , siz Jotform kullanıcıları için bu eklentiyi sitelerine entegre edenler için bazı özel ve mükemmel  formlar hazırladık. İletişim formu,Davetiye (RVSP) Formu , ödeme seçenekleriyle beraber entegre edilmiş Bağış Yap Formu ve daha binlerce güzel form örnekleri. Use Template seçeneğini seçerek temalara ulaşabilirsiniz.

wordpress form oluşturucu eklenti
wordpress form oluşturucu eklenti

Neden Jotform

 ?

Daha önce bir eklentisiz form oluşturma ile ilgili bir makale yazmıştım. İncelemeyenler için buradan göz atabilirsiniz.

Jotform ücretsiz , pratik ve dilediğiniz özellikleri basit bir şekilde kullanarak mükemmel formlar oluşturmanıza olanak sağlayan bir sitedir. Bu sitenin yaklaşık 1.000.000 dan fazla kullanıcısı vardır. Constant ContactAWeberiContact, veya MailChimp servislerindeki hesaplarınıza direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. Hazırladığınız formları veya sunuları ,DropboxGoogle DriveGoogle Speadsheets, veya Box gibi servislere kısa yoldan atabilirsiniz. Hatta Facebook sayfanıza bile entegre edebilirsiniz.

Bitti mi ? Hayır… PayPal,PayPal ProStripeAuthorize.netGoogle CheckoutClick BankWorld Pay gibi hizmetleri de bu form aracında kullanabilirsiniz.

İNDİR

WordPress Form Oluşturucu WordPress form oluşturucu " Form generator for WordPress" eklentisi ile Jotform sitesinden bir anahtar alarak direkt olarak wordpress altyapılı sitenizden form oluşturmanıza olanak sağlar. Eklentinin amacı ,Jotform ile wordpress arasında köprü görevi görmek ve eskiden olduğu gibi bir jotform sitesine gidip düzenlemeler yaptıktan sonra wordpress sitenize kod uyarlama ve iki site arasında mekik dokuma işlemlerinden sizi kurtarmak. WordPress Form Oluşturucu ,Wordpress Panelinizden Jotform üyeliğinize giriş yaparak ; Jotformda olan tüm mükemmel özellikleri ve düzenlemeleri ve editör panelini wordpress sitenizden ulaşmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar. Sadece tek bir tık ile yapabileceklerinizi sıralarsak : Form oluşturma ,düzenleme ve kopyalama…

Review Overview

Eklenti Kurulumu Kolaylığı
Eklenti Ayar Kolaylığı
Eklenti Sahibinin Desteği
Konu Orjinalliği

User Rating: 4.65 ( 2 votes)

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı !

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı ! WordPress 3.9 Beta 1 sürümü bugün itibariyle test aşamasına …

3 Yorumlar

  1. Eklenti ve anlatım için teşekkür ederim. Yanlız bu siteye kayıt olamıyorum bir türlü.

  2. Jotform’a mı kayıt olamadınız ?
    Siteye girdiğinizde sağ üstte “üye ol ” menüsünden kolaylıkla kayıt olabilirsiniz.

  3. Hasta randevu alma sistemi için basit bir uygulama arıyordum. Yazınız bana ısmarlama gibi geldi. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir