Anasayfa / Wordpress / WordPress Galeri Eklentisi : Wow Slider
wordpress galeri eklentisi wow slider

WordPress Galeri Eklentisi : Wow Slider

WordPress Galeri Eklentisi : Wow Slider WordPress Galeri eklentisi olan wow slider , portfolyo siteniz için veya fotoğraf siteniz için ideal slider eklentisidir. Mükemmel efektleri , canlı ve öne çıkan şablonları , üzerine tıklama ile sihirin başladğı slider çeşitleri. Wow slider wordpress galeri eklentisi tüm cihazlarda sorunsuz çalışmakta , SEO dostu ,dokunmatik cihaz destekli, kod bilginiz olmadan ve resim boyutlandırma derdi olmadan mükemmel slider lar oluşturabilirsiniz. WordPress Galeri Eklentisi Demolar Aşağıdaki linklerden Wow slider ile yapabileceğiniz slider çeşitlerini görebilirsiniz. Elegant Demo with Basic linear effect Geometric Demo with Ken Burns effect Surface Demo with Blur effect Vernisage Demo with Stack…

WordPress Galeri Eklentisi : Wow Slider

WordPress Galeri eklentisi olan wow slider , portfolyo siteniz için veya fotoğraf siteniz için ideal slider eklentisidir. Mükemmel efektleri , canlı ve öne çıkan şablonları , üzerine tıklama ile sihirin başladğı slider çeşitleri.

Wow slider wordpress galeri eklentisi tüm cihazlarda sorunsuz çalışmakta , SEO dostu ,dokunmatik cihaz destekli, kod bilginiz olmadan ve resim boyutlandırma derdi olmadan mükemmel slider lar oluşturabilirsiniz.

WordPress Galeri Eklentisi Demolar

Aşağıdaki linklerden Wow slider ile yapabileceğiniz slider çeşitlerini görebilirsiniz.

Eklenti Kurulumu

 1. Öncelikle Wow slider uygulamasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz : http://wowslider.com/wowslider-free-setup.zip
 2. Daha sonra programın içinde bir slideshow hazırlıyorsunuz , hazırladıktan sonra Yayınla (Publish) butonuna basıp metot olarak WordPress Slider ‘ı seçiyoruz , bu işlemden sonra eklenti wowslider.zip kendiliğinden oluşacak.
 3. Oluşan wowslider.zip dosyasını WordPress Admin paneli -> Eklentiler -> Yükle kısmından yüklüyoruz.
 4. Eklentiyi aktif hale getirdikten sonra WOWSliderMenü kendiliğinden oluşacaktır.Bu menü ierisinde All Slides kısmından oluşturduğunuz slide’ın kısa kodunu kopyalıyorsunuz.
 5. Slider’ı nerede görmek istiyorsanız kısa kodu o bölüme yapıştırıp önizlemesini yapabilirsiniz.

Videolu Anlatım

Ekran Görüntüleri

wordpress galeri eklentisi
wordpress galeri eklentisi

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı !

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı ! WordPress 3.9 Beta 1 sürümü bugün itibariyle test aşamasına …

4 Yorumlar

 1. merhabalar güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler.bir sorum olcak bu slideshowu,anasayfaya sabit şekilde yapmak istersek nasıl yapmalıyız,

  • Temaya göre değişiklik gösterebilir ama , index.php de ilgili alana wow slider’ın php kodunu yerlestirirseniz dediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Bazı temalarda sayfa oluşturucu (page builder ) özelliği var eğer bunun gibi bir tema kullanıyorsanız işiniz daha kolay direkt ana sayfaya bir content girip için slider’ın kısakodunu yerlestirin bu kadar.
   Teşekkürler.

 2. teşekürler çok işime yaradı

 3. gerçekten işime yaradı teşekkürler hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir