Anasayfa / Wordpress / WordPress Güzellik Teması : Beautypress
wordpress güzellik teması

WordPress Güzellik Teması : Beautypress

WordPress Güzellik Teması : Beautypress WordPress Güzellik Teması olan Beautypress ;  güzellik salonu,spa,sağlık hizmeti,terapi ve masaj salonlarına özel hazırlanmış temadır. Tema bu saydığımız özelliklere hitap eden websiteler için kolaylıkla tasarlanabilir ve bunlara hitap edecek sekilde kolaylıkla düzenlenebilir şekilde tasarlanmıştır. Anasayfa oluşturucu özelliği sayesinde mükemmel bir giriş sayfası oluşturabilirsiniz hemde çok kolay bir şekilde.Sadece sürükle-bırak yöntemi ile elementleri dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Tema şablonu her cihaza uygun olarak tasarlanmıştır , masaüstü ve mobil cihazlar için en iyi görüntüyü otomatik olarak algılar.   Anasayfa Oluşturucu Sayfa oluşturucu sizlere , bütün olarak istediğiniz şekilde bir anasayfa dizayn etmenize olanak sağlar.Resimde olduğu gibi. Kolay Reklam Yönetimi…

Review Overview

Görsellik
Tema Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tema Esnekliği
Konu Orjinalliği

Sağlık hizmeti,spa,masaj salonu,terapi hizmeti veren siteler için ideal bir tema.

User Rating: 3.75 ( 2 votes)

WordPress Güzellik Teması : Beautypress

WordPress Güzellik Teması olan Beautypress ;  güzellik salonu,spa,sağlık hizmeti,terapi ve masaj salonlarına özel hazırlanmış temadır.

Tema bu saydığımız özelliklere hitap eden websiteler için kolaylıkla tasarlanabilir ve bunlara hitap edecek sekilde kolaylıkla düzenlenebilir şekilde tasarlanmıştır. Anasayfa oluşturucu özelliği sayesinde mükemmel bir giriş sayfası oluşturabilirsiniz hemde çok kolay bir şekilde.Sadece sürükle-bırak yöntemi ile elementleri dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Tema şablonu her cihaza uygun olarak tasarlanmıştır , masaüstü ve mobil cihazlar için en iyi görüntüyü otomatik olarak algılar.

 

Anasayfa Oluşturucu

Sayfa oluşturucu sizlere , bütün olarak istediğiniz şekilde bir anasayfa dizayn etmenize olanak sağlar.Resimde olduğu gibi.

wordpress güzellik teması
wordpress güzellik teması

Kolay Reklam Yönetimi

Kolayca reklam alanlarını düzenleyebilir ve reklamlarınıza ait istatistikleri inceleyebilirsiniz.

 

Özel Tema Yönetimi :

Temayı istediğiniz ve kullanmak istediğiniz alana göre kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Bunun için size özel tema yöneticisi hizmet vermektedir.

Sayfa Şablonları:

Özel hazır sayfa şablonları ile temanın kendiliğinden oluşturulmuş , portfolyo,iletişim,blog sayfaları hazırlayabilirsiniz.

İletişim Formu:

Temanın kendi fonksiyonu olarak gelen iletişim formu sayesinde ekstra bir eklenti veya uygulamaya gerek duymadan özel olarak ve kolaylıkla iletişim formu oluşturabilirsiniz.

 

Eğer bir güzellik salonu sahibiyseniz sizde bir kurumsal website sahibi olmak istiyorsanız benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek hem cebinizi rahatlatmış olursunuz hemde profesyonel hizmet alırsınız.

DEMODOWNLOAD

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı !

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı ! WordPress 3.9 Beta 1 sürümü bugün itibariyle test aşamasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir