Anasayfa / Wordpress / WordPress Local News Teması
wordpress local news teması

WordPress Local News Teması

WordPress Local News Teması WordPress Local News Teması haber siteleri için hazırlanmış premium temadır. Bu tema yerel gazeteler veya sadece online yayın yapan haber siteleri için ideal bir temadır. Mobil Cihazlara Uyarlanmış Tema: WPtouch Pro ile yapılandırılmış ayarları sayesinde mobil cihazlarda tabletlerde veya taşınabilir herhangi bir aygıtta görünümünü otomatik ayarlar, mobil menüler, uygulanan kısakodlar, iOS Web uygulamaları, mobilden masaüstüne değiştirilebilen görünüm ve daha fazlası... Çok Esnek Tema :  Bu temanın tasarımında herhangi bir kısıtlama yoktur. Kullanılabilir uygun araçları sayesinde dilediğiniz tasarımı elde debilirsiniz. Gelişmiş Ayar Paneli :  Stil değiştirebilme , her bir element için boyut ve renk seçenekleri, arkaplan değişkenlerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Tema kendisinden…

Review Overview

Görsellik
Tema Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tema Esnekliği
Konu Orjinalliği

Haber Siteleri için Sade ve ideal bir tema.

User Rating: 3.95 ( 5 votes)

WordPress Local News Teması

WordPress Local News Teması haber siteleri için hazırlanmış premium temadır. Bu tema yerel gazeteler veya sadece online yayın yapan haber siteleri için ideal bir temadır.

Mobil Cihazlara Uyarlanmış Tema: WPtouch Pro ile yapılandırılmış ayarları sayesinde mobil cihazlarda tabletlerde veya taşınabilir herhangi bir aygıtta görünümünü otomatik ayarlar, mobil menüler, uygulanan kısakodlar, iOS Web uygulamaları, mobilden masaüstüne değiştirilebilen görünüm ve daha fazlası…

Çok Esnek Tema :  Bu temanın tasarımında herhangi bir kısıtlama yoktur. Kullanılabilir uygun araçları sayesinde dilediğiniz tasarımı elde debilirsiniz.

Gelişmiş Ayar Paneli :  Stil değiştirebilme , her bir element için boyut ve renk seçenekleri, arkaplan değişkenlerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Tema kendisinden bir arkaplana ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olarak hazırlanmıştır.

Kullanışlı ve Güçlü Özellikler :  Kolay reklam yönetimi, saniyeler içinde kendi kısakodlarınızı oluşturabilme, tema stili seçebilme, yazı fontlarını değiştirebilme, tema yazılarını değiştirebilme  ve daha fazlası..

Kolayca Yayınlama :  Sitenin görünümünü ayarladıktan sonra sadece yazı paylaşmanız kalıyor geriye. Tema yapacağınız haberleri size kolaylıkla ve bol seçenekleriyle yayınlamanıza olanak sağlıyor..

WordPress Local News Teması wordpressin en son sürümüne denenerek uyarlanmıştır ve tarayıcıların en önemlileri ( Chrome,Firefox,İnternet Explorer , Safari, Opera gibi ) ile  denenmiştir…

En Esnek Haber Teması

wordpress local news teması
wordpress local news teması

Resimde görülen her bir alanı opsiyoneldir yani dilerseniz uygulayabilirsiniz dilerseniz de değiştirebilirsiniz.

Özel Mobil Tema

mobil-haber-temasi

Arzu Ettiğiniz Renk Seçenekleri

ln_features_07

Kısakod Oluşturucu

ln_features_09

 

 

WordPress tema yüklemeyi bilmeyenler  bu makalemden yararlanabilirler.

Sizde bir haber sitesi yaptırmak istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçiniz.

DEMODOWNLOAD

 

 

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress Mobil Temalar

WordPress Mobil Temalar WordPress mobil temalar için sizlere önplana çıkan ve gayet kullanışlı olan iki …

3 Yorumlar

  1. güzell tema hocam elinize sağlık

  2. Teşekkürler cok işime yaradı .

  3. güzel bir temal olmuş hocam elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir