Anasayfa / Kişisel Temalar / WordPress Origin Tema

WordPress Origin Tema

WordPress Origin Tema WordPress Origin tema kare örgüsü görünümlü, fotoğrafçılar için veya kişisel portfolio siteleri için ideal bir temadır. Origin tema aynı zamanda çok esnek bir tema olup , mobil cihazlar ve tabletler içinde hem çok iyi görüntüye sahip hemde çok iyi uyum sağlamaktadır. Freelance çalışan biriyseniz son çalışmalarınızı bu tema ile çok iyi bir şekilde gösterebilirsiniz  , eğer bir blogger iseniz son yazılarınızı daha eğlenceli bir şekilde ziyaretçilerinize aktarabilirsiniz.Klasik dışına çıkmak istiyorsanız wordpress origin tema tam size göre . Origin Tema Ayarları ePanel tema ayar seçeneği ile temanızın her bir noktasına kolaylıkla müdahale edebilirsiniz.Temayı aktifleştirdiğinizde ePanel direkt olarak Admin…

Review Overview

Görsellik
Tema Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tema Esnekliği

User Rating: 2.5 ( 2 votes)

WordPress Origin Tema

wordpress origin tema
wordpress origin tema

WordPress Origin tema kare örgüsü görünümlü, fotoğrafçılar için veya kişisel portfolio siteleri için ideal bir temadır. Origin tema aynı zamanda çok esnek bir tema olup , mobil cihazlar ve tabletler içinde hem çok iyi görüntüye sahip hemde çok iyi uyum sağlamaktadır.

Freelance çalışan biriyseniz son çalışmalarınızı bu tema ile çok iyi bir şekilde gösterebilirsiniz  , eğer bir blogger iseniz son yazılarınızı daha eğlenceli bir şekilde ziyaretçilerinize aktarabilirsiniz.Klasik dışına çıkmak istiyorsanız wordpress origin tema tam size göre .

Origin Tema Ayarları

origin tema ayarları
origin tema ayarları

ePanel tema ayar seçeneği ile temanızın her bir noktasına kolaylıkla müdahale edebilirsiniz.Temayı aktifleştirdiğinizde ePanel direkt olarak Admin panelinizde görünecektir. Sitenizdeki reklamları kolaylıkla düzenleyebilirsiniz , sitenizin renk seçeneklerini ve yazı tipi boyutu ve renklerini dildeiğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hatta tema özelliği olarak gelen SEO  ayarları sayesinde websitenizin üst sıralarda yer almasını bile sağlayabilirsiniz.

Sayfa Şablonları

sayfa şablonu
sayfa şablonu

Origin tema sayfa seçeneklerinin çeşitliliği bu temayı cazip kılan diğer etmenlerden bir tanesidir. Sayfa şablonları olarak  hemen hemen her şablon bulunduran origin tema sayfaları şunlarıdır ; Blog Sayfası , İletişim Sayfası, Galeri Sayfası,Arama Sayfası,SiteMap sayfası gibi.İletişim sayfası sayesinde ekstra bir eklenti kullanmadan kolaylıkla iletişim sayfanızı oluşturabilirsiniz,yine aynı şekilde  sitemap sayfanızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

DEMO

DOWNLOAD

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress Landing Page Teması

WordPress Landing Page Teması Ülkemizde girişimciliğin artması , girişimcilik için birşeyler oluşturmak isteyen gençlerimizin çoğalması …

3 Yorumlar

  1. linkteki dosya virüstür ayıp!!

  2. seo açısınndan uygun mu ki ? görünüm olara çok hoş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir