Anasayfa / Wordpress Kurumsal Temalar / WordPress Spor Portalı Teması
wordpress spor portalı teması

WordPress Spor Portalı Teması

WordPress Spor Portalı Teması

WordPress spor portalı teması ile özellikle yarışmalarının düzenlendiği kurumsal sitelerde kullanabilir. Demosunda da göreceğiniz üzere örneğin motorsiklet yarışmalarının olduğu ve bu etkinliklerin düzenlendiği , yarışma sonuçlarını verebileceğiniz bir portal sitesi oluşturmak üzere düzenlenmiştir.Temanın içerdiği sayfa oluşturucu ile kolaylıkla ,sınırsız slider,twitter bileşeni,Sıkça Sorulan Sorular bölümü,resim galerisi ve daha binlerce özelliği hemen oluşturabilirsiniz. Temanın başlıca özelliklerini sıralayacak olursak ;

Etkinlik Sayacı

Etkinlik sayacı ile , gelecek yarışmaları veya yarışmalar ile ilgili düzenlenen spor faaliyetlerine kalan süreyi tüm ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz. Eğer gerekirse , birden fazla sayaçta ekleyebilirsiniz. Altına ekleyebileceğiniz bir buton ile direkt etkinlik sayfasına yönlendirebilirsiniz.

etkinlik-sayaci

 

Lightbox Resim Galerisi

Lightbox (Pop-up tarzı) resim galerisi ile yarışmalardan çektiğiniz kareleri güzel efektler ile yayınlayabilirsiniz. Mobil cihazlarda da çalışmaktadır.

description-3-sportimo-lightbox-gallery

 

Etkinlik Sayfası

Etkinlik sayfasının diğer sayfalardan ayıran fark, bu sayfada etkinliğin ismi , tarihi , harita özelliği ile etkinliğin konumu , ve etkinliğin açıklamasını kolaylıkla düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

wordpress spor portalı teması etkinlik sayfası
wordpress spor portalı teması etkinlik sayfası
 

Yarış Sonuçları Sayfası

Ve olmazsa olmaz sayfalardan biri daha . Bu temanın en önemli özelliklerinden biri spor odaklı olması hasebiyle , bu özel sayfa ile yapılan yarışmalardan çıkan sonuçları sonuç sayfası ile yayınlayabilirsiniz. Sonuçları tablo halinde klasik düzende gösterebilirsiniz.

description-6-sportimo-results-page

 

DEMO

SATIN AL

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress Landing Page Teması

WordPress Landing Page Teması Ülkemizde girişimciliğin artması , girişimcilik için birşeyler oluşturmak isteyen gençlerimizin çoğalması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir