Anasayfa / Wordpress / WordPress Videolu Sohbet Eklentisi : Bistri Video Call Button

WordPress Videolu Sohbet Eklentisi : Bistri Video Call Button

WordPress Videolu Sohbet Eklentisi WordPress Videolu Sohbet eklentisi , Bistri sayfası aracılığı ile siz wordpress yöneticileri ile ziyaretçileriniz arasında ücretsiz olarak video görüşme yapma olanağı sunuyor. Ürün tanıtım veya ürün satış websiteniz için veya kurumsal  websiteniz için müşterilerinizle daha iyi diyalog kurmak amacı ile geliştirilmiş olan bu eklenti sayesinde kolaylıkla video görüşmeler yapabilirsiniz. Bistri aslında tam olarak bir eklenti sayılmaz , kurduğunuz bu eklenti temanızın bileşen kısmında yer alacak ve sizin tarayıcınız üzerinden çalışacaktır. Eklenti Kurulumu Tüm wordpress eklentilerinin kurulumu gibi wordpress bistri video call button eklentisinin kurulumuda aynıdır. Eğer wordpresse yeni başlayan biriyseniz ,bu makalemden eklenti yükleme hakkında bilgi sahibi…

Review Overview

Eklenti Kurulumu Kolaylığı
Eklenti Ayar Kolaylığı
Eklenti Sahibinin Desteği
Konu Açıklığı
Konu Orjinalliği

User Rating: Be the first one !

WordPress Videolu Sohbet Eklentisi

WordPress Videolu Sohbet eklentisi , Bistri sayfası aracılığı ile siz wordpress yöneticileri ile ziyaretçileriniz arasında ücretsiz olarak video görüşme yapma olanağı sunuyor. Ürün tanıtım veya ürün satış websiteniz için veya kurumsal  websiteniz için müşterilerinizle daha iyi diyalog kurmak amacı ile geliştirilmiş olan bu eklenti sayesinde kolaylıkla video görüşmeler yapabilirsiniz. Bistri aslında tam olarak bir eklenti sayılmaz , kurduğunuz bu eklenti temanızın bileşen kısmında yer alacak ve sizin tarayıcınız üzerinden çalışacaktır.

Eklenti Kurulumu

Tüm wordpress eklentilerinin kurulumu gibi wordpress bistri video call button eklentisinin kurulumuda aynıdır. Eğer wordpresse yeni başlayan biriyseniz ,bu makalemden eklenti yükleme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eklenti Ayarları

Eklentiyi kurup aktifleştirdikten sonra şu adımları takip etmelisiniz ;

Görünüm –> Bileşenler sayfasına gidip,

Bistri Video Call Button bileşenini temanızın neresinde görünmesini istiyorsanız o kısma sürüklemelisiniz.

Bileşeni yerleştirdikten sonra şu ayarı yapmanız gerekmektedir.

wordpress videolu sohbet eklentisi
wordpress videolu sohbet eklentisi

 

Resimde görüldüğü gibi eğer üye degilseniz  https://bistri.com adresine girip kayıt olmalısınız. Kayıt işleminden sonra yukarıda resimde oldugu gibi “Get Key” yazan butona basıp bekleyin , bistri size otomatik olarak bir key verecektir. Diğer ayarları kendinize göre yapıp Kaydet meyi unutmayın.

Ekran Görüntüsü

bistri video call button
bistri video call button

 

DOWNLOAD

 

 

 

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı !

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı ! WordPress 3.9 Beta 1 sürümü bugün itibariyle test aşamasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir