Anasayfa / Wordpress / Yukarı Çık Butonu Ekleme
wordpress yukarı çık butonu ekleme

Yukarı Çık Butonu Ekleme

Yukarı Çık Butonu Ekleme : Back to Top Eklentisi Yukarı Çık butonu ile sık sık karşılaşmışsınızdır. Özellikle anasayfa çok fazla yazı gösterimi yapan sitelerde veya tek sayfa şeklinde tasarlanmış sitelerin çoğunda sağ alt köşede kısayol olarak bir buton belirir karşımıza . Back to Top yani yukarı çık eklentisi de sizlere bu imkanı sağlıyor. Hemde 25 farklı görsel buton ile . Bu küçük eklenti ile wordpress sitenize yukarı çıkma butonu ekleyebilir ziyaretçilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Eklenti Kurulumu ve Ayarı Eklenti kurulumu çok basittir ve karmaşık bir ayara sahip değildir. Yapmanız gereken indireceğiniz eklentiyi FTP yoluyla wordpress eklentiler klasörünün içine göndermek.Eklenti kurmayı bilmeyen…

Review Overview

Eklenti Kurulumu Kolaylığı
Eklenti Ayar Kolaylığı
Eklenti Sahibinin Desteği
Konu Açıklığı

User Rating: 3.98 ( 3 votes)

Yukarı Çık Butonu Ekleme : Back to Top Eklentisi

Yukarı Çık butonu ile sık sık karşılaşmışsınızdır. Özellikle anasayfa çok fazla yazı gösterimi yapan sitelerde veya tek sayfa şeklinde tasarlanmış sitelerin çoğunda sağ alt köşede kısayol olarak bir buton belirir karşımıza . Back to Top yani yukarı çık eklentisi de sizlere bu imkanı sağlıyor. Hemde 25 farklı görsel buton ile . Bu küçük eklenti ile wordpress sitenize yukarı çıkma butonu ekleyebilir ziyaretçilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

wordpress yukarı cık butonu ekleme
wordpress yukarı cık butonu ekleme

Eklenti Kurulumu ve Ayarı

Eklenti kurulumu çok basittir ve karmaşık bir ayara sahip değildir. Yapmanız gereken indireceğiniz eklentiyi FTP yoluyla wordpress eklentiler klasörünün içine göndermek.Eklenti kurmayı bilmeyen arkadaşalar Eklenti Yükleme makalemden faydalanabilirler.

DOWNLOAD

Hakkında Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu , 1989 Gebze doğumlu olup İstanbulda ikamet etmektedir.

Bu Yazımı Okudunuz mu?

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı !

WordPress 3.9 Beta 1 Yayınlandı ! WordPress 3.9 Beta 1 sürümü bugün itibariyle test aşamasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir